Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sorularınız için deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizlerle

Genel Sıkça Sorulan Sorular

Hala Sorunuz mu var?

Telefon: +90(533)826 0866

E-Posta:
info@eurocityrentacar.net

Aracı nasıl iade ederim ?

Kiralama sözleşmesinde de belirtildiği üzere, sözleşme üzerinde yer alan teslimat lokasyonuna iade etmeniz gerekmektedir. Acil bir durumda lütfen +90(533)826 0866 numaralı telefondan bize ulaşınız. Farklı lokasyonlar için ayrıca lokasyon fark ücreti alınabilir.

Aracı nerden teslim alabilirim ?

Kiraladığınız aracı, Euro City Rent a Car Merkez ofisimizden alabilir ve/veya KKTC sınırları içerisinde herhangi bir lokasyondan teslim alabilirsiniz.Farklı lokasyonlar için lokasyon fark ücreti talep edilebilir.

Eğer kaza yaparsam ne yapmalıyım ?

Herhangi bir kaza anında Polis Raporu tutulması önemlidir. Böyle bir durumda 155 Polis İmdat Acil telefonunu arayınız. Aynı zamanda bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz +90(533)826 0866 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KKTC'de kiralama şartları nelerdir ?

Araç Kiralama için geçerli bir sürüş ehliyetine sahip olmak. KKTC vatandaşı olmak veya KKTC'de turist/ziyaretçi/görevli (öğrenci hariç) olarak bulunmak Sözleşmede yer alan tanımlı şoförler dışında bir başka kişinin aracı kullanması yasaktır. Hırsızlık/yangın/kaza vb durumlarda polis makamlarını bilgilendirmekle yükümlüsünüz. Kiralanan araç KKTC sınırları dışına çıkarılamaz.

Kira süresini uzatmak istiyorum. Ne yapmalıyım ?

Kiraladığınız araç için ilave uzatma talebi yapabilirsiniz. Araç Kiralama süresini uzatmak için, araç tesliminden 24 saat önce +90 533 826 0866 No'lu telefona bilgi verilmesi gerekmektedir. Araç Kira süresini uzatma talebiniz uygun ise, Ofisimize gelerek Araç Kiralama Sözleşmesinin uzatılması gerekmektedir. Böyle bir durumda,lütfen Araç tesliminden önce Merkez Ofisimize geliniz.

Aracı birden fazla kişi kullanbilir mi ?

Evet. Araç Kiralama Sözleşmesinde isimleri yazılan Şoförler'de aracı kullanabilirler.

Şoförlü kiralama hizmeti alabilir miyim ?

Euro City Rent a Car'da Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti yoktur. Özel durumlar için lütfen +90 533 826 0866 numaralı telefonu arayararak detaylı bilgi alınız.

Online ödeme yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım ?

Online Ödeme yapılması ilerleyen günlerde aktif olacaktır. Sayfamızdan geçerli Visa/Master kredi kartları ile ödeme yapabileceksiniz.